1-99 Toegepaste Kunst

veiling / 15 Januari 2013
[1 - 10] [11 - 20] [21 - 30] [31 - 41] [42 - 51] [52 - 61] [62 - 71] [72 - 82] [83 - 92] [93 - 96]
kavel: 1
L.J. Muller (1879-1969)
-Theeservies, Plateelbakkerij Zuid-Holland, ca. 1935. Crème-kleurig met zwarte oren en fantasieknop. -

verkocht € 135.00
kavel: 2
Zeegezicht
-Olieverf op doek. Bedrijvigheid op zee met stoom- en binnenvaartschepen. Rechtsonder onduidelijk gesigneerd. Afmeting 58x99 cm.-
€ 250 - € 450
kavel: 3
Zeegezicht
-Olieverf op schildersboard. Meerpaal met stoomvaartschepen op zee. Afmeting 37,5x49 cm. Niet gesigneerd.-

verkocht € 60.00
kavel: 4
Piet Zwart
-Bruynzeel potlodendoosje, deels nog gevuld, met inlegvel.-

verkocht € 50.00
kavel: 5
Pablo Picasso (1881-1973)
-Schotel van aardewerk met abstracte decoratie in roze. Achterzijde gemerkt Edition picasso Madoura Plein Feu. Diameter 13 cm. Schilvers.-

verkocht € 170.00
kavel: 6
Karl Karst Pforzheim
-Zilveren Art Nouveau broche met een facetgeslepen amethist, ontwerp en uitvoering ca. 1925 Duitsland. Gemerkt: Karst en 935-

verkocht € 200.00
kavel: 7
Floris Meydam (1919-2011)
-Presse-papier. Massief glazen Serica No.11, met blauwe en groene spiraal, ontwerp Floris Meydam 1953, uitvoering Leerdam. Afmeting 13x8 cm.-

verkocht € 50.00
kavel: 8
Jan Kelderman. 1914-1990.
-Bootje tussen de rietkragen. Olieverf op doek. Rechtsonder gesigneerd. 39x28,5cm.-

verkocht € 100.00
kavel: 9
Hollandse school
-Boerderij met boer en kippen. Pastel. 20x14 cm. Ingelijst.-
€ 40 - € 70
kavel: 10
Romantische school
-Ruiter met paard bij landgoed. Aquarel-gemengde techniek. 41x32cm. Ingelijst.-

verkocht € 80.00