1-99 Toegepaste Kunst

veiling / 15 Januari 2013
[1 - 10] [11 - 20] [21 - 30] [31 - 42] [43 - 52] [53 - 62] [63 - 72] [73 - 83] [84 - 93] [94 - 96]
kavel: 31
Franse school
-Dorpsgezicht in natuurlijke omgeving. Rechtsonder onduidelijk gesigneerd. Aquarel. 26x18 cm. Ingelijst-
€ 70 - € 120
kavel: 32
A. Horsmans
-Schepen aan de kade met gezicht op stad en klapbrug. Olieverf op doek. Rechtsonder gesigneerd. 39x29 cm. Ingelijst.-

verkocht € 480.00
kavel: 33
A.J. Oudshoorn. 1887-1930.
-Het IJ, met gezicht op het Centraal Station, Amsterdam. Olieverf op schildersboard. Rechtsonder gesigneerd. 26,5x41 cm. Ingelijst.-

verkocht € 240.00
kavel: 35
Th Soeterik (1810-1883)
-Bosgezicht met hondenkar bij maanlicht. Olieverf op schildersboard. Rechtsonder gesigneerd. 59x41,5 cm. Fraai gelijst.-
€ 700 - € 1200
kavel: 36
Hollandsche School. Onduidelijk gesigeerd.
-IJsgezicht met molens. Olieverf op paneel. Rechtsonder onduidelijk gesigneerd. 23,5x17,5 cm.-
€ 150 - € 350
kavel: 37
Hollandse school
-Bloemstilleven. Olieverf op schildersboard. Rechtsonder onduidelijk gesigneerd. 23x17 cm. Ingelijst.-
€ 100 - € 180
kavel: 39
Anja Kooi-Wind
-Tovenaar. Droge naald. Rechtsonder gesigneerd in potlood en genummerd 5/10. 13x20 cm. Ingelijst.-
€ 40 - € 70
kavel: 40
Velsen vaas
-Aardewerk vaas, model nr. 10, met decoratie in geel, paars, oranje en groen tussen gele lijnen op een creme ondergrond geschilderd door Ch. Kielinger. Uitvoering Potterie Kennemerland Velsen ca.1930.-

verkocht € 250.00
kavel: 41
Kroeggevecht
-Houtskool tekening. Zeer verfijnd, met voorstelling van een gevecht tussen twee dames en twee heren te midden van drinkende mensen. In de stijl van Jan Steen. 19e eeuw. In passe-partout. Afmeting 24x14 cm.-

verkocht € 60.00
kavel: 42
Pentti Sarpaneva (1925-1978)
-Bronzen armband bezet met zes stukken amethist. Hierbij een hanger aan bronzen schakelketting. Beide gemerkt P. Sarpaneva Finland. Lengte armband 18 cm . Circa 1960.-

verkocht € 80.00