1-99 Toegepaste Kunst

veiling / 15 Januari 2013
[1 - 10] [11 - 20] [21 - 30] [31 - 42] [43 - 52] [53 - 62] [63 - 72] [73 - 83] [84 - 93] [94 - 96]
kavel: 53
Floris Meydam (1919-2011)
-Aardewerken vaas met glanzende rode glazuur en mat witte bovenrand. Uitvoering Royal Goedewaagen. Oplage 25 stuks. Circa 2005. Hoogte 22 cm.-

verkocht € 120.00
kavel: 54
Rene Lalique (1860-1945)
-Glazen vormstuk van een gematteerd hertje op blank glazen voetstuk. Onderzijde gesigneerd Lalique France. Uitvoering na 1960. Hoogte 8 cm.-

verkocht € 80.00
kavel: 55
Reijmyre
-Glazen vaas met ingesloten decoratie van drie spelende kinderen en zwaluwen. Zijkant gesigneerd Reijmyre. Zweden circa 1915. Hoogte 21 cm.-
€ 120 - € 200
kavel: 56
Gary Fisher
-Tinnen vormstuk van een wezel. Aan de zijkant gesigneerd. Circa 1960/70. Lengte 22cm.-

verkocht € 60.00
kavel: 57
Glazen vaas
-Blauw glazen vaas met tincraquelť. Onderzijde onduidelijk gesigneerd en gedateerd; 1985. Hoogte 23 cm. -

verkocht € 60.00
kavel: 58
A.D. Copier (1901-1991)
-Graniver cactuspotje met meegeperst merk. Hierbij Blauw colopal cactuspotje en losse zwarte onderzetter.-

verkocht € 70.00
kavel: 59
H.P. Berlage (1856-1934)
-Ex libris H.P.B.nz Arch A'dam. Afmeting 6x6 cm. Hierbij Jan Nagelvoort architect en Chemigraphische kunstinrichting Polygraph Haarlem. -

verkocht € 60.00
kavel: 60
Hildo Krop (1884-1970)
-Aardewerken metseltegel met reliŽfdecor van schip. Groen en blauw geglazuurd. Achterzijde gemerkt met de letter D. Afmeting 12,3x12,3 cm.-

verkocht € 200.00
kavel: 61
Hildo Krop (1884-1970)
-Aardewerken metseltegel met reliŽfdecor van raaf zittend op spaarvarken. Groen en blauw geglazuurd. Achterzijde gemerkt met de letter A. Afmeting 12,3x12,3 cm.-

verkocht € 200.00
kavel: 62
Hildo Krop (1884-1970)
-Aardewerken metseltegel met reliŽfdecor van zaaier. Groen en blauw geglazuurd. Achterzijde gemerkt met de letter E. Afmeting 12,3x12,3 cm.-

verkocht € 200.00