Aankomende Veiling - open voor biedingen -

veiling / 15 Januari 2013 / 1-99 Toegepaste Kunst
[1] [2] [3] [4]
kavel: 2 € 250 - € 450

Zeegezicht

Olieverf op doek. Bedrijvigheid op zee met stoom- en binnenvaartschepen.
Rechtsonder onduidelijk gesigneerd. Afmeting 58x99 cm.

  Highslide JS   Highslide JS   Highslide JS