veiling / 15 Januari 2013 / 1-99 Toegepaste Kunst
[1] [2] [3] [4] [5]
kavel: 3 verkocht € 60.00

Zeegezicht

Olieverf op schildersboard. Meerpaal met stoomvaartschepen op zee. Afmeting 37,5x49 cm.
Niet gesigneerd.

  Highslide JS   Highslide JS   Highslide JS