Aankomende Veiling - open voor biedingen -

veiling / 15 Januari 2013 / 1-99 Toegepaste Kunst
[6] [7] [8] [9] [10]
kavel: 8 verkocht € 100.00

Jan Kelderman. 1914-1990.

Bootje tussen de rietkragen. Olieverf op doek. Rechtsonder gesigneerd. 39x28,5cm.
  Highslide JS   Highslide JS   Highslide JS