Aankomende Veiling - open voor biedingen -

veiling / 15 Januari 2013 / 1-99 Toegepaste Kunst
[8] [9] [10] [11] [12]
kavel: 10 verkocht € 80.00

Romantische school

Ruiter met paard bij landgoed. Aquarel-gemengde techniek. 41x32cm. Ingelijst.
  Highslide JS   Highslide JS   Highslide JS