100-121 Grafische Kunst 1900-2000

veiling / 15 Januari 2013
[100 - 120] [121 - 121]
kavel: 100
Dirk Nijland 1881-1955
-Houtsnede op papier. Pier met vuurtoren. Rechtsonder in de plaat gesigneerd. Afmeting 57x32 cm. Ingelijst.-
€ 60 - € 100
kavel: 101
Gerrit Haverkamp (1872-19260
-Stadsgezicht, gezien vanaf de kade, met aanzicht op grote kerk. Vermoedelijk Rotterdam. Droge naald. Rechtsonder gesigneerd in potlood en gedateerd 1913. 38x39 cm. Ingelijst-
€ 100 - € 180
kavel: 110
Jan Toorop (1858-1928)
-Droge naald, Bos met vijver en zwanen "De mantelingen bij Domburg". Gesigneerd in de plaat. Afmeting beeld 16x20 cm.-
€ 500 - € 900
kavel: 111
Vader onderwijst Kinderen
-Aquarel in passe-partout. Haarlem, 1820. D. van der Vinne van Lee. Afmeting 16,5x14,5 cm.-
€ 80 - € 150
kavel: 115
[Wiener Werkstätte] Sluitzegel
-Berthold Loeffler, voor Kunstschau Wien 1908. 4,3x6,5 cm.-

verkocht € 110.00
kavel: 116
- -Berthold Loeffler, Kaiserhuldigungs Festlichkeiten, Wien 1908. Grote 7x4,5 cm en twee kleine 3,5x2,3 cm (twee verschillende) zegels. -

verkocht € 80.00
kavel: 117
Andy Warhol - A catalogue as multiple
-Screen-prints by Nat Finkelstein. Antiquariaat Parade, Amsterdam, 1992. Oplage 200. Houten doos met opdruk Warhol. 32x32x7 cm. Gesigneerd door Finkelstein. In de doos een spiegel met portet van Nico, een Andy Warhol fles - en een losbladige catalogus. Nummer 71 + Idem, nummer 132. -

verkocht € 360.00
kavel: 118
Xanti Schawinsky (1904-1979)
-Zeefdruk, 4/100 met onderschrift Schawinsky 1936. 35x42 cm. Achter glas in fraaie lijst, 84x87 cm.-

verkocht € 120.00
kavel: 119
Xanti Schawinsky (1904-1979)
-Zelfportret. Zeefdruk, 4/100 met onderschrift Schawinsky 1943. 35x42 cm. Achter glas in fraaie lijst, 84x87 cm. (uniform aan kavel 118).-

verkocht € 80.00
kavel: 120
Xanti Schawinsky (1904-1979)
-"11 gekleurde driehoeken". Zeefdruk, 69x49 cm. Nr. 4/100, r.o. "Schawinsky 1953". In zware afgewerkte lijst achter glas. 91x118 cm.-

verkocht € 70.00
[100 - 120] [121 - 121]