150-199 Martin Monnickendam 1874-1943

veiling / 15 Januari 2013
[150 - 159] [160 - 169] [170 - 179] [180 - 189] [190 - 192]
kavel: 150
Gasthuiskarretje
-Waterverf en krijt op papier. Afmeting 20,3x13,1 cm. Gesigneerd en gedateerd rechtsonder Martin Monnickendam 1905.-

verkocht € 440.00
kavel: 151
Kar met paard
-Waterverf en potlood op papier. Afmeting 13,8x9,1 cm. Niet gesigneerd of gedateerd. linksonder: Martin Monnickendam (signatuur mevrouw Blaauboer). Getekend op achterkant trouwkaart: Simon Willem Maris en Cornelia Hendrika Maria den Breejen geven u kennis van hun voltrokken huwelijk. Amsterdam, Herengracht 498. Op deze kant aantekeningen van kleuren. Ingelijst.-

verkocht € 380.00
kavel: 152
Huisje
-Waterverf op papier. Afmeting 9x14 cm. Niet gesigneerd of gedateerd. Getekend op achterkant kaart: Vereeniging St Lucas april 1918 Uitnodiging tot vernissen 14 april 1918 Stedelijk Museum. Ingelijst.-

verkocht € 240.00
kavel: 153
Dames met paraplu's
-Waterverf en krijt op papier. Afmeting 16x11,8 cm. Niet gesigneerd of gedateerd. Ingelijst.-

verkocht € 320.00
kavel: 154
Twee mannen met paarden aan de hand
-Waterverf en krijt op papier. Afmeting 14,4x20,3 cm. Niet gesigneerd of gedateerd. Ingelijst. -

verkocht € 380.00
kavel: 155
De loods en de Roerganger
-Waterverf en krijt op papier. Afmeting 20,5x14,5 cm. Gesigneerd en gedateerd linksboven: Noordzeekanaal 20 Sept. 1906. Martin Monnickendam. In lijst. -

verkocht € 750.00
kavel: 156
Begrafenisstoet
-Waterverf en krijt op papier. Afmeting 24,6x10,6 cm. Niet gesigneerd of gedateerd. Ingelijst.-

verkocht € 320.00
kavel: 157
Foto
-Martin Monnickendam in zijn achtertuin poserend met een zaag. Afmeting 18x24,5 cm.-
€ 70 - € 100
kavel: 158
Huifkar
-Waterverf op papier. Afmeting 14,9x9,8 cm. Niet gesigneerd of gedateerd. -

verkocht € 130.00
kavel: 159
Kop van een beeld
-Krijt en waterverf op papier. Afmeting 13,3x11,3 cm. Niet gesigneerd of gedateerd. Ingelijst. -

verkocht € 150.00