veiling / 15 Januari 2013 / 150-199 Martin Monnickendam 1874-1943
[150] [151] [152] [153]
kavel: 151 verkocht € 380.00

Kar met paard

Waterverf en potlood op papier. Afmeting 13,8x9,1 cm.
Niet gesigneerd of gedateerd.
linksonder: Martin Monnickendam (signatuur mevrouw Blaauboer).
Getekend op achterkant trouwkaart: Simon Willem Maris en Cornelia Hendrika Maria den Breejen geven u kennis van hun voltrokken huwelijk. Amsterdam, Herengracht 498. Op deze kant aantekeningen van kleuren.
Ingelijst.

08-7011.
Het werk zal worden opgenomen in het supplement op de oeuvrecatalogus van werken van Martin Monnickendam.
  Highslide JS   Highslide JS   Highslide JS