441-599 Aziatica

veiling / 15 Januari 2013
[446 - 456] [457 - 466] [467 - 476] [477 - 486] [487 - 496] [497 - 506] [507 - 516] [517 - 526] [527 - 536] [537 - 546] [547 - 556] [557 - 566] [567 - 576] [577 - 586] [587 - 596] [597 - 599]
kavel: 446
Chinese voorstelling
-19e eeuw. Gemengde techniek op paneel. Huiselijk tafereel, uitkijkend op een watertuin. + Een andere, met voorstelling van een ritueel van onsterfelijken en hun begeleiders in een tuin voor een paviljoen. Beide 40 x 57 cm achter glas in lijst. -
€ 300 - € 500
kavel: 447
Geisha's
-5 Verschillende voorstellingen van Geisha's. Olieverf op paneel, achter glas. Alle 65x44 cm. -

verkocht € 680.00
kavel: 449
Mythologisch strijdtafereel
-Bali, ca. 1850. Groot tafereel op doek 53x83 cm.-
€ 200 - € 400
kavel: 450
Keizer en Keizerin van China
-19e eeuw. Op zijde geschilderd. Afmetingen keizer 94x53 cm, keizerin 82x56,5 cm.-

verkocht € 320.00
kavel: 451
Netsuke
-20e eeuw, Japan. Ivoren masker van mythologisch figuur Yuhuang. Gesigneerd met karakter. Afmeting 4x3,2 cm.-
€ 100 - € 180
kavel: 452
Netsuke
-Vroeg 19e eeuw, Japan. Ivoren muis. Onderzijde gesigneerd. Afmeting 3x2 cm.-

verkocht € 130.00
kavel: 453
Cantonese vazen
-19e eeuw, China. Porselein. Veelkleurige decoratie van figuren in landschap, bekroond met gouden decoratie in reliŽf. Hoogte: 44,5 cm.-

verkocht € 380.00
kavel: 454
Paraplu
-Ca. 1930, China. Heft gemaakt van hertengewei met uitgestoken decor van Aziatische figuren. Lengte 76 cm.-

verkocht € 40.00
kavel: 455
Olifantenlamp
-Ca. 1900, China. Bronzen lampenvoet in de vorm van 3 olifanten die de fitting ondersteunen. Deels geschilderd brons en slachttanden van echt ivoor. Op bijhorend houten basement. Hoogte 59 cm.-

verkocht € 500.00
kavel: 456
Balinese buste
-Ca 1920, Bali. Houten buste van man met zijn haar in een doek gewikkeld. Hoogte 26 cm. -

verkocht € 60.00