veiling / 15 Januari 2013 / 441-599 Aziatica
[493] [494] [495] [496] [497]
kavel: 495 verkocht € 350.00

Tafelscherm

19e eeuw, China. Jade plaquette met opengewerkt decor van hert met vogel in floraal landschap. In houten gestoken stander. Afmeting 11x20,5 cm.
  Highslide JS   Highslide JS   Highslide JS