600-700 Antiek algemeen

veiling / 15 Januari 2013
[601 - 610] [611 - 620] [621 - 630] [631 - 640] [641 - 650] [651 - 663] [664 - 673] [674 - 684]
kavel: 601
Hors d'oeuvre set zilver
-Ca. 1900, Nederland. Hollands zilveren set bestaande uit sardienenschep, kaasmes, confiturevork, natfruitschep en vleesvork. Deels opengewerkt decor. 2e Gehalte (835/1000).-

verkocht € 70.00
kavel: 602
Jacob Akkersdijk (1815-1862)
-Portret van aardappelschillend meisje in landschap. Olieverf op paneel. Gesigneerd linksonder Akkersdijk fecit. Afmeting 20,5x25,5 cm.-

verkocht € 420.00
kavel: 603
Christus beeld
-Ca. 16e eeuw, Zuid Europa. Houten christus beeld. Polychroom beschilderd. Armen ontbreken. Hoogte 50 cm. -

verkocht € 360.00
kavel: 604
Art Nouveau klok
-Messing kast met albasten achterplaat, slinger eindigt in Mucha stijl gezicht. Hoogte 43 cm. -

verkocht € 340.00
kavel: 605
Knipkunst
-19e eeuw. 2 lijstjes met knipkunst.-

verkocht € 80.00
kavel: 606
Schaakspel
-Schaakspel van hoorn en ivoor met een schaakbord ingelegd met parelmoer.-

verkocht € 130.00
kavel: 607
Zilver lot divers
-2 vorken, 2 lepels, servetring en 2 theelepels. 2e en 3e gehalte. Totaal 249 gram.-

verkocht € 110.00
kavel: 608
Zilveren zoutvat
-Zilveren zoutvat met blauw glazen binnenbak. Nederlandse jaarletter 1870, meesterkeur onleesbaar. Hoogte 5,5 cm. 2e Gehalte (835/1000).-

verkocht € 110.00
kavel: 609
Zilveren schaartje
-Hollands schaartje met zilveren hoesje. Meesterkeur Roever en Zn Amsterdam. 1827 gegraveerd in het schaartje. 2e Gehalte (835/1000).-

verkocht € 80.00
kavel: 610
Lotje zilver
-Lot diversen zilver o.a. kandelaar, lepeltjes e.d. Bruto gewicht 296 gram. Diverse gehaltes.-

verkocht € 70.00