600-700 Antiek algemeen

veiling / 15 Januari 2013
[601 - 610] [611 - 620] [621 - 630] [631 - 640] [641 - 650] [651 - 663] [664 - 673] [674 - 684]
kavel: 611
Zakhorloge's
-Lot van 5 diverse zakhorloge's, waaronder een prisma aan een 14 karaat gouden ketting (14 gram). Diverse materialen o.a. zilver.-

verkocht € 280.00
kavel: 612
Porceleyne Fles tegels
-Aardewerken tegel met afbeelding van een voedseldropping in de Tweede Wereldoorlog. Met de tekst "20 april voedsel - vrede - vrijheid 5 mei". Hierbij een andere uit de zelfde serie. Uitvoering: Porceleyne Fles Delft. Afmeting 14x20 cm.-

verkocht € 60.00
kavel: 613
Steiff mecki's
-Lot van 4 Mecki figuren, onder antieke glazen stolp. Allen gemerkt met het knop en label in het oor. Uitvoering: Steiff rond 1980.-

verkocht € 85.00
kavel: 614
Antieke Telefoon
-Ca. 1904, Zweden. Ericsson JYDSK telefoon. Metaal met bakelieten onderdelen. Hierbij een blikken speelgoed telefoon.-

verkocht € 100.00
kavel: 615
Bestekcassette
-Zilver, model puntfilet. 12 grote vorken, 12 grote lepels, visbestek, opschepbestek e.d. Diverse meesterkeuren en jaarletters veelal 1940/41. 69-delig in zwarte cassette. Netto gewicht : 3973 gram. 2e gehalte zilver (835/1000).-

verkocht € 1860.00
kavel: 616
Miniatuur zilver
-Schommelbootje in de vorm van een tjalk. Meesterkeur J. v. Straten, Hoorn, jaarletter 1912. Hierbij een andere. Meesterkeur J. v. Dijk, Hoorn, jaarletter 1914. 2e gehalte zilver (835/1000).-

verkocht € 250.00
kavel: 617
Metsja (Tibetaanse vuurslag)
-Begin 20e eeuw. Leren etui, met daaraan een halfronde ijzeren kling, en bovenaan een handvat. Etui versierd met bronzen decoraties.-

verkocht € 70.00
kavel: 618
Ankus
-Ca. 1930, India. Verzilverd met opgelegde bronzen decoratie.-
€ 40 - € 70
kavel: 619
Zilveren bestek
-Visschep jaarletter 1887, meesterkeur onleesbaar. Hierbij een suikerstrooier G. v.d. Dussen, Schoonhoven, 1872 en een gembervorkje A. Kuylenburg, Schoonhoven, 1869. Totaal gewicht 91 gram. 2e Gehalte zilver (835/1000).-

verkocht € 150.00
kavel: 620
Zilver
-Lot divers en, waaronder servetringen, vingerdoekringen en bestek. Totaal 338 gram. 2e en 3e gehalte.-

verkocht € 150.00