600-700 Antiek algemeen

veiling / 15 Januari 2013
[601 - 610] [611 - 620] [621 - 630] [631 - 640] [641 - 650] [651 - 663] [664 - 673] [674 - 684]
kavel: 664
Kappendoos
-Eerste helft 19e eeuw, Noord-Holland. Uitklapbare doos, tweelaags, met ruimte voor Westfriese kap en toebehoren. Binnenzijde rood. Enkele kleine besch. Mooi exemplaar.-
€ 150 - € 250
kavel: 665
[Brabant] Houten sculptuur
-Ca. 1800. Beeld van een oude dansende vrouw. Op houtensokkeltje. Hoogte 21 cm. Wat wormgaatjes in het beeld (in jurk).-
€ 75 - € 125
kavel: 666
Tabaksdoos
-Ca. 1850. Donkerrode ronde tabaksdoos. Opschrift No 3. Hoogte 30 cm.-
€ 75 - € 125
kavel: 667
Knipkunst
-Twee 19e eeuwse romantische knipseltafereeltjes. 1. Boer met pijp en jager bij een huisje omringd door bomen. Afmeting 10,5x18 cm. 2. Twee mannen te paard over een landweg. Afmeting beeld: 24x16 cm.-

verkocht € 60.00
kavel: 668
Agent
-Ca. 1900. Houtgesneden Pruisische (?) agent met beweegbare arm (dat waren er 2, maar de linker ontbreekt). Op sokkel. Hoogte 58 cm.-
€ 75 - € 125
kavel: 669
Huwelijksaquarel 1788
-"De afbeelding van Godts Trouw verbondt van Ian van der Hoeven mit zyn vrouw Neeltje Klerk zyn te samen in den echt getreden Het jaar 1788 den 28 april". Aquarel in afbeelding naar de vorm van knipkunst. Afmeting 30x42 cm. In lijst achter glas.-
€ 200 - € 300
kavel: 670
Bijbelkist
-18e eeuws. Fraai vormgegeven houten bijbelkist met slot. Afmeting 54x25x36,5 cm. -

verkocht € 200.00
kavel: 671
[Orangisten] Kaat Mossel
-Eerste helft 19e eeuw. Borduurwerk met ondertitel "S.E. Hooeen hiusen. Kaat Mossel en de Eeste Oranje bitter." 50x41 cm in lijst achter glas. -
€ 100 - € 200
kavel: 672
Uithangbord
-Metalen winkeluithangbord met tekst "Het oudste adres voor de echte Hoornse Sprits". Tekst geschilderd ca. 1920. Bord en aanklem-gedeelte vermoedelijk laat 18e eeuws. Afmeting 62x63 cm. -
€ 200 - € 300
kavel: 673
Molenspel
-19e Eeuw. Houten bord met molenspel en damspel. Afmeting 41x41 cm.-
€ 75 - € 125