veiling / 15 Januari 2013 / 600-700 Antiek algemeen
[634] [635] [636] [637] [638]
kavel: 636 verkocht € 400.00

Tafelstuk

18e eeuw, Ludwigsburg Duitsland. Porseleinen groep met musicerende kinderen omringd door bloemen. Handgeschilderd. Onderzijde aan binnenrand gemerkt met kroon en gekruiste C's. Afmeting 16x24 cm.
*minimale chip aan de groene hoed.
  Highslide JS   Highslide JS   Highslide JS