300-339 Speelgoed

veiling / 15 Januari 2013
[300 - 309] [310 - 319] [321 - 330] [331 - 339]
kavel: 300
Renault 4cv
-Blikken Renault 4cv opwindbare speelgoed auto. Blauwe originele lak, opwindsleutel ontbreekt. Bodemplaat gemerkt 'made in france'. Uitvoering: CIJ france. Lengte 17 cm. -
€ 80 - € 150
kavel: 301
Dinky Toys
-O.a. een Fire Engine, Blawknox Bulldozer en 5 andere. Alle in bespeelde maar nette staat. -

verkocht € 90.00
kavel: 302
Dinky Toys
-O.a. een Citroen 11BL, Jaguar en 3 andere Dinky Toys + Lion Car Opel record en een Gietijzeren model van een Daf 750. Alle in bespeelde maar nette staat. -

verkocht € 110.00
kavel: 303
Modelauto's
-Diverse modellen o.a. van Lego, Lesney en Tekno. Alle in bespeelde maar nette staat. -

verkocht € 80.00
kavel: 304
Dinky Toys
-O.a. een Kruiwagen, grasmaaier en een stoomwals, hierbij 8 andere modellen. Alle in bespeelde maar nette staat. -

verkocht € 80.00
kavel: 305
Blikken auto
-Sedan met opwindmechaniek. Gelithografeerd in bruin- en grijstinten. Met balloon tyre 6x24. Nummerplaat PU 9491. Voorzijde gril gemerkt TC. Uitvoering Tipp & Co. Duitsland circa 1920. -

verkocht € 620.00
kavel: 306
Boxring
-Blikken opwindwindbare boxring Slugger Champions met blanke boxer tegen getinte boxer. Gemerkt 'made in US zone Germany'. Opwindmechaniek niet werkend, met bijhorende sleutel. Circa 1946. Hoogte 9 cm.-

verkocht € 70.00
kavel: 307
Spellendoos Jeux
-Jeux, ca. 1880. Hierin o.a. een badmintonsetje, bingo, damspel, molenspel, ganzenbord, paardenrenspel, vraag- en antwoordspelletje, Coeur Prisonnier, domino en 8 andere spellen. In originele opklapbare doos met uitschuiflade, slot en sleutel en koperstukken aan randen. -

verkocht € 80.00
kavel: 308
[Bouwplaten] De Familie Vierkant
-Hans van Houten, Scheltens en Giltay, Amsterdam, 2e serie. Ca. 1920. Zeldzaam bouwplatenboek met daarin 6 bouwplaten van figuren; Meneer Vierkant, Mevrouw Vierkant, Pietje Vierkant en zyn Keesje, Majoor Parmantig, Dorus de oppasser van Majoor Parmantig - en Kobus Zwartneus, de magere Schoorsteenveger. In goede staat. In doos met opgeplakte kopie van meneer vierkant.-

verkocht € 130.00
kavel: 309
Dinky Toys en Blikken auto's
-Dinky Toys 80A, E.B.R. Panhard. Meccano, made in France. Army I Ton Cargo Truck, 641, made in England. Medium Gun 692, made in England. Alle in goede staat zonder doosje. Blikken auto Homerun Chewing Gum, Schylling. Lucky Lindy, Schylling. Tweede helft 20ste eeuw, licht gebruind, verder in goede staat.-

verkocht € 50.00