340-399 Curiosa

veiling / 15 Januari 2013
[340 - 349] [350 - 359] [360 - 369] [370 - 379] [380 - 389] [390 - 399]
kavel: 340
E.G. Zimmermann (1872-1949)
-Gietijzeren luciferhouder in de vorm van Jan Klaassen met veer in de rechterhand en in de linkerhand een gat voor de volgende lucifer. Scharnierende muts. Onderzijde gemerkt "Verlag bei E.G. Zimmermann in Hanau". Eind 19e eeuw.-

verkocht € 90.00
kavel: 341
Eterna wekker
-Eterna wekker 8 daags. Zilveren behuizing. Afmeting 10x10 cm.-

verkocht € 100.00
kavel: 342
Telescoop
-Telescoop 18e eeuw mahonie met messing, 4 segmenten in leren foudraal. Uitvoering: Jesse Ramsden London. (Matige conditie). Hierbij 3 andere kijkers en een houten soort microscoop. -

verkocht € 380.00
kavel: 343
Filmsterkaarten
-Lot van 43 kaarten met o.a. Charlie Chaplin. Uitvoering: Ross verlag.-

verkocht € 65.00
kavel: 344
Inktstel
-Houten voetstuk met zilveren montering en glazen inktpot, hierbij 8 diverse inktflessen veelal met etiket en een bakelieten puntenslijper.-

verkocht € 30.00
kavel: 345
Medailles
-Lot diverse medailles in houten kistje. Zeer diverse onderwerpen o.a. wandeltochten en philatelie.-

verkocht € 60.00
kavel: 346
Lotje divers
-Waaronder een stuk Pootjes glas "Zie ook onze meubelshowroom overzijde", Droste monsterblikje en 5 andere. -

verkocht € 30.00
kavel: 347
2 euro munt Vaticaanstad
-Pontificaat van Benedictus XVI. Ontwerp Daniel Longo in orginele verpakking. Hierbij 3 andere munten, en porseleinen notgeld munten in kartonnen doosje. Uitvoering: Meissen. -

verkocht € 45.00
kavel: 348
Huwelijksmunten Willem Alexander en Maxima
-Gouden (6,72 gram 21,6 karaat)en zilveren (17,8 gram 1e gehalte) munt. Ontwerp Hans van Houwelingen. Proof in houten cassette. -

verkocht € 190.00
kavel: 349
Diverse beeldjes
-Beeldje van een rennend bronzen varken. Hierbij 2 gebronsd witmetalen tekkels. -

verkocht € 70.00