250-280 Affiches

veiling / 15 Januari 2013
[250 - 259] [260 - 269] [270 - 278]
kavel: 250
Willy Sluiter (1873-1949)
-Amstleven. N.V. Amsterdamsche Maatschappy van Levensverzekering. Afmeting 69x90 cm. Ingelijst.-
€ 60 - € 100
kavel: 251
(Wederopbouw) Het reveil - 2e oproep aan het Nederlandsche Volk
-Drukkerij van Scherpenzeel, den Haag, ca 1946. "Ik kanker Jij kankert Hij kankert Wij kankeren.... Niets nieuws hoor. Deed men duizenden jaren geleden ook reeds vlijtig(...)".-
€ 50 - € 90
kavel: 252
Albert Hahn jr. (1894-1953)
-"Transportarbeiders! naar de Haaien met de verdeeldheid! Wordt lid vd Centralen Bond." Drukkerij Voorwaarts Rotterdam. -

verkocht € 120.00
kavel: 253
Veiling in het Algemeen Verkooplokaal
-"Nieuwe gracht 74 Haarlem. P. Hoogeveen Lz. meer dan 70 jaar Makelaardij in roerende en onroerende goederen." Ca. 1925. Lith. M.A. Jacobson, Haarlem. Afmeting ca. 78x57 cm. -
€ 70 - € 140
kavel: 254
Armagnac Ryst
-Raymond Savignac (1907-2002) Concom Gers. Consortium Général de Publicité, 1943. Afmeting 116x159 cm op linnen.-
€ 200 - € 400
kavel: 255
Toneel
-Latscha Affiches artistiques. Romantische drie-acter met betrekking tot de Frans-Pruisische oorlog. Afmeting 160x120 cm. Lithografie, op linnen. Ca. 1905. -

verkocht € 200.00
kavel: 256
Willy Sluiter (1873-1949)
-De vereenigde glasverzekerings maatschappijen. Met gelithograveerde afbeelding van man met ladder die ruit kapot maakt. Afmeting 47x66 cm.-
€ 150 - € 250
kavel: 257
Olian
-Gelithografeerd affiche van Olian vernis en email. Afbeelding van man die een deur aan het verven is. Afmeting 38,5x56 cm. Ingelijst.-
€ 70 - € 120
kavel: 258
Dick Bruna (1927-)
-Aangeboden door Pampers, copyright Mercis 1963. Nijntje op schaatsen. Afmeting 40x60 cm. -

verkocht € 100.00
kavel: 259
Dick Bruna (1927-)
-Mercis 1966. Niet apart maar samen. De openbare School. Vereniging voor openbaar onderwijs. Afmeting 64x45 cm. -

verkocht € 160.00