Aziatica 2300-2500

veiling / 3 December 2013
[2300 - 2310] [2311 - 2321] [2322 - 2333] [2334 - 2343] [2344 - 2353] [2354 - 2363] [2364 - 2373] [2374 - 2385] [2386 - 2397] [2398 - 2407] [2408 - 2418] [2419 - 2429] [2430 - 2439] [2440 - 2449] [2450 - 2459] [2460 - 2469] [2470 - 2480] [2481 - 2490] [2491 - 2500]
kavel: 2300
Goudlakkastje
-Hout met zilver. Bloemendecor. Zilveren scharnieren en slotje. Niet gemerkt. Plankjes binnenzijde. 15 x 21,5x 19 cm. -

verkocht € 560.00
kavel: 2301
Gordelhaak
-Jade. Met decor van een uitgestoken drakenkop. China. 11 cm.-

verkocht € 200.00
kavel: 2302
Vuurslag
-Metsja (Tibetaanse vuurslag). Leren etui, met daaraan een halfronde ijzeren kling, en bovenaan een handvat. Etui versierd met zilveren decoraties en bezet met steen. 20e eeuw. -
€ 45 - € 70
kavel: 2303
Netsuke
-Ivoor, vos met jong in zijn poten. Niet gesigneerd. Japan 19e eeuw. Hoogte 4,1 cm.-

verkocht € 140.00
kavel: 2304
Wandplaquette
-Hout en papier-maché. Japanse kabuki speler met glazen ogen. Reliëf decoraties op zijn kostuum en achtergrond. Japan circa 1920. Afmeting -
€ 70 - € 120
kavel: 2305
Chinees borduurwerk
-Zijde. Afbeelding van Chinese tempels en Geisha's bij hekwerk. Ca 1900. Hoogte 61,5 cm.-

verkocht € 80.00
kavel: 2306
Stempel van Godheid
-Ivoor. Xiam. 20ste eeuw. Hoogte 9,5 cm.-
€ 120 - € 200
kavel: 2307
Chinese gong
-Brons, met drakendecor. In opengewerkt hout met zilverdraad gestoken en zwart stenen ogen. China, 20ste eeuw. Hoogte 43 cm. Hoogte gong 18 cm.-
€ 60 - € 100
kavel: 2308
Netsuke
-Ivoor, zittende Japanse man met een mand in de hand. Onderzijde gesigneerd. Japan, 20e eeuw. Hoogte 3,2 cm.-

verkocht € 70.00
kavel: 2310
Minangkabau waterketel
-Sumatra, eind 19e eeuw. Handketel voor wassen voor het eten. De nek heeft een zoomorphische kwaliteit. Gedecoreerd met bamboostengels (pucuk rebung), opgevuld met florale motieven. Hoogte 21,5 cm.-
€ 100 - € 180