veiling / 3 December 2013 / Aziatica 2300-2500
[2368] [2369] [2370] [2371] [2372]
kavel: 2370 verkocht € 190.00

Netsuke

Ivoor, gezelschap van 4 aapjes o.a met waaiers in de hand. Niet gesigneerd. Japan, 19e/20e eeuw. Hoogte 4,2 cm
  Highslide JS   Highslide JS   Highslide JS