Antiek algemeen 2501-2550

veiling / 3 December 2013
[2501 - 2510] [2511 - 2520] [2521 - 2530] [2531 - 2532]
kavel: 2501
Murano vaas
-Glas, met latticino techniek. Met twee aangezette blankglazen oren, met ingesloten goudvlokken. Onderzijde pontiel. Hoogte 28 cm.-
€ 130 - € 220
kavel: 2502
Klepkan
-Steengoed met tinnen scharnier en rand. Afbeelding van heilige die die zijn kruik vult. Met de tekst "Von dieser quelle silberklar trink ich schon uber 100 jahr." Uitvoering Merkelbach . Hoogte 32 cm.-
€ 120 - € 200
kavel: 2503
Tabakspot
-Eikenhout. In de vorm boomstronk met kabouter met mand op de rug. Scharnieren deksel. Schwarzwald, ca. 1900. Hoogte 28,5 cm.-
€ 150 - € 250
kavel: 2504
Slagtanden
-Congo, ca. 1930. Afbeeldingen van jagers met de vangst van de dag. - en een gespiegelde andere. Lengte 50 cm.-
€ 220 - € 400
kavel: 2505
Hoorn des overvloeds
-Messing en hoorn, 2 hanenpoten vormige voetstukken met daarin een hoornen kelk met messing rand. Circa 1900. Hoogte 35 cm.-
€ 80 - € 140
kavel: 2506
Kaarten Friesland
-Franicher, Guicciardini, 1596. 25 x 18 cm. In lijst achter passe-partout + 4 andere kaarten - en Ratelwachts Nieuw Jaars-Wensch opgedragen aan alle Burgers en inwoners van het vlek Gordyk bij den aanvang van het jaar 1823. Wed. J. Spanjaard, 1823. 40 x 31 cm. In lijst achter glas.-

verkocht € 80.00
kavel: 2507
Centsprenten
-Wedloop tusschen een Haas en een Zwijn-Egel, Meijer's Prenten 3e serie. No. 56 Ca. 1880 + Wil, Jeugd! uw oog en geest vermaken, Met Bybelsche Historiezaken; Waarin Gods magt u wordt getoond, Die 't kwade strait en 't goede loont. Joh. Noman en zoon, Zalt-Bommel, no 175. 18e eeuw - en 6 andere + Kalligrafisch blad, 18e eeuw-en aquarel van de Valkenvangst bij Valkenswaard, 6 nov. 1907 door C.Stolk.-

verkocht € 80.00
kavel: 2508
Bierpullen
-Glas en tin, 3 met geschilderde voorstelling op de deksel. Hierbij 1 met tinnen deksel en 1 met geslepen deksel. Duitsland, 19e en 20e eeuw. Hoogte 13 tot 22,5 cm.-
€ 80 - € 140
kavel: 2509
Majolica schotel
-Polychroom decor van sinaasappels en diverse andere vruchten en bloemen. Rand met blauw streeppatroon. Hollands, 17e eeuw. Diameter 33 cm.-
€ 300 - € 500
kavel: 2510
Bloemensteker
-Porselein. Kikkervorm. Onderzijde gemerkt: Paraplu in blauw. Eind 19e/begin 20ste eeuw. Hoogte 10,5 cm.-
€ 60 - € 100