Toegepaste kunst 2001-2150

veiling / 3 December 2013
[2001 - 2010] [2011 - 2020] [2021 - 2030] [2032 - 2041] [2042 - 2051] [2052 - 2061] [2062 - 2072] [2073 - 2082] [2083 - 2093] [2094 - 2103] [2104 - 2113] [2114 - 2123] [2124 - 2134] [2135 - 2141]
kavel: 2001
Jean Bremers (1935-heden) Marianne Bremers (1943-heden)
-Bronzen buste van Oberst Kurt Albrecht. Gemaakt voor Indoor Brabant 1981. Hoogte 18 cm.-
€ 80 - € 140
kavel: 2002
Cornelis (Kees) Andrea (1914-2006)
-Olieverf op doek op board. Ecco homo. Herkomst Galerie het kunstcentrum Den Haag. Linksboven gesigneerd K Andrea. Afmeting 30x40 cm. Ingelijst.-
€ 350 - € 600
kavel: 2003
Afandy
-Olieverf op doek, Indonesische voorstelling van hut in bos met figuren. Linksonder gesigneerd. Ingelijst. Afmeting 58x43 cm. -
€ 200 - € 350
kavel: 2004
Jesaulda Kwanten (1901-2001)
-Bronzen plaquette, Sint Fransiscus met vogel. Rechtonder gesigneerd ZJ (Zuster Jesualda). Afmeting 8,5x13,2 cm.-
€ 70 - € 120
kavel: 2005
Jesualda Kwanten (1901-2001)
-Bronzen beeld, kind met gespreide armen staand op een bol. Niet gesigneerd. Hoogte 15,5 cm.-
€ 120 - € 200
kavel: 2006
Nicolaas Wijnberg (1918- 2006)
-Kleurenlitho. Landschap met hooischuur. Gesigneerd in de plaat N Wijnberg en 47. Afmeting beeld 41x38,5 cm. Achter Passe-partout. -
€ 60 - € 100
kavel: 2007
Porceleyne fles
-Collectie foto's van een vertegenwoordiger. 7 foto's met voorbeelden van cloisonné tegels. Hierbij 2 met overzichtsvoorbeelden van o.a Delfts blauw aardewerk en 30 klein formaat met soms prijsvermelding en modelnummer.-
€ 120 - € 200
kavel: 2008
Rudolf Bonnet (1895 - 1978 )
-Pastelkrijt tekening, Anticoli. Linksonder gesigneerd. Afmeting 25,8x34,2 cm.-
€ 950 - € 1700
kavel: 2009
Gerrit Willem Dijsselhof (1866-1924)
-Olieverf op paneel. Vissen. Op achterzijde studie met vissen. Niet gesigneerd. 20x18 cm.-
€ 400 - € 700
kavel: 2010
Beeld
-Brons, man in gevecht met zwaardvis. Hoogte 21 cm.-

verkocht € 200.00