veiling / 3 December 2013 / Toegepaste kunst 2001-2150
[2051] [2052] [2053] [2054] [2055]
kavel: 2053 € 2250 - € 4000

Wessel Couzijn (1912-1984)

Terracotta beeld, gesigneerd en gedateerd '47. Chamotte. Hoogte 35 cm.
Provenance- Gekocht door de Bijenkorf van de artiest. Uitgeleend aan het Stedelijk Museum, Amsterdam (nr. bb 20)

*Tentoongesteld in Eindhoven. Stedelijk Van Abbe Museum, tentoonstelling Kring van Beeldhouwers 1949, nr. 20. Dortmund, Dortmund Museum am Ostwall, Niederländische Maler und
Graphiker des 20. Jahrhundert. 1969-1970

Zie: l.Boelema en Y. Koopmans, Wessel
Couzijn - sculptor. Weesp 1986. p.86,
no. B22b. Met afbeelding.
  Highslide JS   Highslide JS   Highslide JS