Sieraden 2900-2950

veiling / 3 December 2013
[2901 - 2910] [2911 - 2920] [2921 - 2932] [2933 - 2939]
kavel: 2901
Horloge aan ketting
-Zwitserland. Acme Lever. H. Samuel, Manchester. Horlogeketting met pennetje, vulpotlood, muntje met wapens. Lopend uurwerk. Eerste gehalte 925/1000 zilveren kast. Diameter kast 5 cm.-

verkocht € 80.00
kavel: 2902
Zakhorloges
-Lot van 11 zakhorloges, 1 polshorloge en 5 horlogekettingen. Veelal in zilveren kast. -

verkocht € 100.00
kavel: 2903
Art noveau broche
-Emaille, florale decoratie in vergulde setting. Uitvoering Emaux Imporlux Paris. Diameter 5,5 cm.-
€ 40 - € 70
kavel: 2904
Art Deco hanger
-Zilver met bloedkoraal. Meesterkeur J.B. Citroen (1921-1943) en Hollands zwaardje.-
€ 80 - € 140
kavel: 2905
Zakhorloge
-Goud, 14 karaat. Imperial Watch. Diameter kast 4,9 cm. Bruto gewicht 66 gram.-

verkocht € 220.00
kavel: 2906
Horloge
-Prisma, goud, 14 karaat. Gewicht 16,9 gram. Goed werkend.-
€ 200 - € 350
kavel: 2907
Armband
-Goud 14 karaat. Met veiligheidsslot. Bruto gewicht 29,3 cm. Lengte 19,5 cm.-

verkocht € 340.00
kavel: 2908
Hanger Arabisch
-Goud 14 karaat. Aan ketting. Gewicht 8,1 gram.-

verkocht € 100.00
kavel: 2909
Omega
-Goud, 14 karaat. Aan leren polsband. Met datumaanduiding. Goed werkend. Bruto gewicht 31,7 gram.-

verkocht € 420.00
kavel: 2910
Schildpadden
-Broches in schildpadvoorstelling. O.a. filigrain zilveren schildpad bezet met malachiet. Hierbij een onedele hanger, gemerkt Abatea, Paris. (totaal 4)-
€ 50 - € 80