Zilver 2151-2299

veiling / 3 December 2013
[2151 - 2164] [2165 - 2175] [2176 - 2185] [2186 - 2197] [2198 - 2211] [2213 - 2223] [2224 - 2233] [2234 - 2243] [2244 - 2253] [2254 - 2255]
kavel: 2151
Bord Augsburg
-Zilver, godron rand, gegraveerd en geponseerd met Regency. Motief stadskeur Augsburg 1710-1712. Meesterteken F.C. Saler. Diameter 19,5 cm. Gewicht 225 gram.-

verkocht € 700.00
kavel: 2152
Pint London
-Zilver, 1e gehalte 925/1000. Jaarletter I(=1744), meesterteken Humphrey Payne. Hoogte 12,3 cm. Gewicht 330 gram.-

verkocht € 300.00
kavel: 2154
Roomkannetje London
-Zilver, 1e gehalte 925/1000. Bolvormige kan met diabolo-voet. Drijfwerk met Louis XV guirlandes. Jaarletter K(=1785). Meesterteken Samuel Godbehere. Hoogte 11 cm. Gewicht 75 gram.-
€ 150 - € 250
kavel: 2157
Strooibus London
-Zilver, 1e gehalte 925/1000. Balustervormige strooibus. Drijf-en graveerwerk van bloem-en bladmotieven en rocailles. Gravé wapenschild van een op de kroon zittende leeuw. Jaarletter D(=1799). Meesterteken Peter, Ann & William Bateman. Hoogte 14 cm. Gewicht 75 gram.-

verkocht € 200.00
kavel: 2158
Specerijen strooibus Sheffield
-Zilver, 1e gehalte 925/1000. Vaasvorm met ingesnoerde ronde bovenzijde deels ajour gezaagd en bewerkt. Blauw binnenglas met parelrand. Jaarletter E(=1782). Meesterteken Nathaniel Smith & Co. Hoogte 8 cm. Bruto gewicht 42 gram.-
€ 100 - € 180
kavel: 2159
Specerijen Strooibus London
-Zilver 1e gehalte 925/1000. Vaasvorm met ingesnoerde ronde bovenkant. Deels ajour gezaagde parelranden met blauw binnenglas. Jaarletter U(=1775). Meesterteken Robert Hennell. Hoogte 7,2 cm. Bruto gewicht 54 gram.-

verkocht € 100.00
kavel: 2161
Snuifdoosje London
-Zilver, 1e gehalte 925/1000. Eivormig met graveerwerk in bladmotief, afschroefbare dop, geperforeerde binnendop. Circa 1770. Lengte 2,5 cm.-

verkocht € 130.00
kavel: 2162
Vinaigrette Birmingham
-Zilver, 1e gehalte 925/1000. Onder-en bovenzijde graveerwerk bladmotief. Deel met vakverdeling. Initialen eigenaar S. Claij, vergulde binnenkant en rooster Birmingham, jaarletter G(=1830). Meesterteken Thomas Shaw. Lengte 4 cm.-

verkocht € 100.00
kavel: 2163
Pillendoosje Birmingham
-Zilver, 1e gehalte 925/1000. Rond model,onderzijde is met bladmotief gegraveerd. Bovenzijde in vorm van kantelen. Initialen MD. Jaarletter H(=1805). Meesterteken Samuel Pemberton. Diameter 2,2 cm.-

verkocht € 80.00
kavel: 2164
19e eeuwse ronde kom Rusland
-Zilver, gehalte 84 Zolotnik=875/1000. Met 4 horizontale rechte lijnen in buitenrand, waartussen Cyrillische tekst en jaartal "1849". Verpoetste keuren. Diameter 12 cm. Gewicht 190 gram.-

verkocht € 200.00