Vrijmetselarij 2780-2799

veiling / 3 December 2013
[2780 - 2790] [2791 - 2793]
kavel: 2780
Onderscheidingen
-Vrijmetselarij. Royal masonic institution for girls West Lancaster Steward 1925 verguld zilver met emaille. Hierbij Mayflower lodge 3711 verguld zilver met emaille.-

verkocht € 80.00
kavel: 2781
Schort
-Stoffen schort met geborduurde afbeelding van het alziend oog. Eind 19e eeuw. Afmeting 64x67 cm.-
€ 120 - € 200
kavel: 2782
Bord
-Keramiek, W van Wilhelmina met winkelhaak en passer "1898-1923 Wijsheid kracht en schoonheid. Uitgave Goedewagen Gouda. Diameter 24 cm.-
€ 60 - € 100
kavel: 2783
Onderscheidingen
-Zilver, Primo GLE Queen Alexandria lodge. Aan origineel lint in cassette. Hierbij een andere onderscheiding.-

verkocht € 50.00
kavel: 2784
Sjerp
-Vrijmetselaarssjerp met daaraan een verguld kruis met afbeelding van Christus - op versozijde een liggend lam. Lengte sjerp 88 cm.-

verkocht € 50.00
kavel: 2785
Vrijmetselaarsdoosje
-Met passer en winkelhaak. Diameter 2,6 cm. + geėmailleerde manchetknopen en een antieke Engelse zilveren hanger.-

verkocht € 110.00
kavel: 2787
Onderscheidingen
-Verguld koper. Supreme Grand Chapter Assistant. Hierbij een andere aan zwart lint met 10 karaat gouden gesp.-

verkocht € 60.00
kavel: 2788
Penning
-Brons, uitgegeven voor het 75-jarig bestaan van de Astrum in Oriente loge. Op voorzijde gedecoreerd met ster en 75. Achterzijde met tekst. Diameter 5 cm.-

verkocht € 40.00
kavel: 2789
Vazen Bohemen
-This item contains no English description. See the Dutch description: -

verkocht € 100.00
kavel: 2790
Onderscheiding
-Verguld zilver, vrijmetselaars-symbool met tekst Deo Aeci Fratrieus Honor Fidelitas Benevolentia. Hoogte 4,3 cm.-
€ 50 - € 80
[2780 - 2790] [2791 - 2793]