Reclame 2600-2650

veiling / 3 December 2013
kavel: 2600
Floramye
-Karton. Savon Floramye LT Piver Paris. Met Jugendstil decor. Afmeting 20x9,5 cm.-

verkocht € 60.00
kavel: 2601
Poederdozen
-Karton, Le trefle Incarnat de LT Piver Paris. Afmeting 13,5x6 cm. Savon Surfin a la Violette. Afmeting 9x6 cm. En 1 andere.-
€ 80 - € 140
kavel: 2602
Art Deco blik
-Met Wiener Werkstätte-achtig decor. Afmeting 9x15x4 cm. Hierbij 2 andere Art Deco blikken.-

verkocht € 60.00
kavel: 2603
Willy Sluyter (1873-1949)
-Affiche, elke Mud Koren niet geleverd aan de regeering berooft 200 menschen van een pond brood. Drukkerij Senefelder Amsterdam. Afmeting 101x77 cm. -
€ 50 - € 80
kavel: 2604
Droste ketel
-Porseleinen chocoladeketel met rieten handvat, ca. 1930. Hoogte pot 16 cm. Hierbij een blikken spaarpotje Pette chocolade ca. 1930-en drie andere reclame-items.-

verkocht € 90.00
kavel: 2605
IJsendijks
-Blik, gelithografeerde voorstellingen van oud Hollandse landschappen. Op voorzijde afbeelding van de fabrieken te Antwerpen, Rotterdam en Zwolle. Hoogte 33 cm.-

verkocht € 70.00
kavel: 2606
Scheepvaart
-Blik, Holland-Friesland Lijn, Amsterdam-Lemmer. Gelithografeerd blik, ca. 1900. 22 x 11,5 x 8,5 cm. Met voorstellingen aan alle zijden en Jugendstilmotieven aan buitenzijde. Wat slijtage en roestplekjes, vrij goed exemplaar.-

verkocht € 80.00
kavel: 2610
Reclameblikken
-Verkade Beschuit. Rechthoekig blik met schuinlopend insluitdeksel, gefelste langsnaden. In geel en bruin. 30x45,5x28 cm. + AJP Crustard. Rechthoekig blik, idem. In geel en bruin. 30x45x28 cm - en Van Rossem's Taba. 33x21x57 cm. 1 scharnier gebroken, enkele deukjes. Alle gebruikte exemplaren met roestvlekjes, ca. 1920.-

verkocht € 90.00