Judaica 2560-2599

veiling / 3 December 2013
[2560 - 2569] [2570 - 2581] [2582 - 2591] [2592 - 2596]
kavel: 2560
Gebedsboekje
-Duitsland, Rodelheim bei J. Lehrberger & comp 1852. 136 enkel genummerde pagina's.-

verkocht € 30.00
kavel: 2561
Vaas
-Keramiek, blauw geglazuurde balustervormige vaas met decor van Joodse ster aan weerszijden. Vermoedelijk Mobach Utrecht, circa 1910. Hoogte 13 cm.-

verkocht € 75.00
kavel: 2562
Gebedsboek bandje
-Witmetaal, met reliefdecor van onder andere ster en Rabbi. 20e eeuw. Hoogte 9,5 cm.-

verkocht € 90.00
kavel: 2563
Fotolijsten
-Messing, 2 jugendstil fotolijsten met decoratie van ster. Begin 20e eeuw. Hoogte 25 cm.-
€ 70 - € 120
kavel: 2564
Lakstempel
-Hout en messing, houten greep met messing stempel. Met de tekst "D.N. Achter Hook" in ster. Hoogte 12 cm.-
€ 60 - € 100
kavel: 2565
Jad
-Cederhouten steel met bronzen handje. Aan zilveren jasseron ketting. Lengte 28 cm.-

verkocht € 120.00
kavel: 2566
Bronzen hoofd
-Brons, jongens gezicht met keppeltje en pijpenkrul. Op bronzen basement. Hoogte 16 cm.-
€ 70 - € 120
kavel: 2567
Besnijdeniskussen
-19e eeuw. Gepolychromeerd, bezet met glazen kralen en pailletten. Enkele draadjes los. 19e eeuw. Diameter 21 cm.-

verkocht € 100.00
kavel: 2568
Gebedstas
-Velours, op achterzijde Joodse ster met initialen B.B. en voorzijde Jiddische tekst. 19e eeuw. 26 x 21 cm.-

verkocht € 60.00
kavel: 2569
Gebedsschaal
-Aardewerk, zwart transferdecor van bijbelscenes op de lip. Jiddische teksten op het plat. Onderzijde gemerkt Bardiger London. Manufactured by Ridcways, England. Tepper London. Diameter 25,5 cm.-

verkocht € 140.00