Etnografica 2860-2899

De kavels 2860 tot en met 2889 zijn afkomstig uit het Missionaris museum te Limburg (Duitsland). Bijeen gebracht door onder andere P Seiwert.

veiling / 3 December 2013
[2860 - 2869] [2870 - 2879] [2880 - 2889] [2890 - 2899]
kavel: 2860
Speren
-Hout met veren. Amazonegebied. Begin 20e eeuw.-
€ 50 - € 80
kavel: 2861
Etnografisch masker
-Fang Ngil masker. Gepolychromeerd hout, Gabon. Hoogte 35 cm. -
€ 150 - € 250
kavel: 2862
Koran
-Kameroen, 19e eeuw. Lederen handtasje met enkele tientallen handgeschreven koranspreuken en geschreven bladen. Als amulet gedragen. Hierbij 1 ander huiden tasje.-
€ 250 - € 450
kavel: 2863
Masker
-Hout, Kameroen. Dierenkop met hoorns, veelkleurig beschilderd. Hoogte 58 cm. -
€ 100 - € 180
kavel: 2864
Masker
-Hout, schelpen en raffia. Ovaal model Sepik masker. Veelkleurig beschilderd. Hoogte 47 cm.-
€ 100 - € 180
kavel: 2865
Voorouderbeeld
-Hout met glazen ogen, Ngowagang figuur. Kameroen. In 1911 meegenomen door P Seiwert. Hoogte 32 cm.-

verkocht € 480.00
kavel: 2866
Masker
-Hout, Papoea-Nieuw-Guinea. Langwerpig masker met beschildering. Hoogte 58 cm.-
€ 100 - € 180
kavel: 2867
Masker
-Hout, Papoea-Nieuw-Guinea. Mannetje met ingelegde ogen van schelpjes. Hoogte 60 cm.-
€ 100 - € 180
kavel: 2868
Knotsen
-Hout, Aboriginal. 2 zwaar houten knotsen. AustraliŽ, circa 1920.-

verkocht € 50.00
kavel: 2869
Danspak
-Gehaakt raffia. Bakoko Kameroen. Lengte circa 232 cm. Aangeschaft in 1911 door P Seiwert.-

verkocht € 420.00