Schilderijen, grafiek en werken op papier 2000-2023

veiling / 7 mei 2014
[2001 - 2010] [2011 - 2020] [2021 - 2023]
kavel: 2001
Tjerk Bottema (1882-1940)
-Houtskool tekening, Voorstelling uit Shakespeare's Othello. Ingelijst afmeting beeld 20,5x17,5 cm. Hierbij een ander tekening in passe-partout. -
€ 400 - € 700
kavel: 2002
B de Jong
-Tekening, soldaat met paard bij mensen aan huis. Gesigneerd B de Jong 1838. Ingelijst afmeting beeld 34x21,5 cm. Hierbij een tekening van een sneeuwballen gevecht. Afmeting 33,5x27 cm.-
€ 120 - € 200
kavel: 2003
Romantische school
-Olieverf op paneel, man met tortelduiven bij huis met 2 dames. Niet gesigneerd. 19e eeuw vermoedelijk Duits. Afmetingen 27 x 33,5 cm, ingelijst -
€ 100 - € 180
kavel: 2004
B de Jong
-Tekening, schepen in woeste zee. Gesigneerd B de Jong. Ingelijst, afmeting beeld 31,5x22,5 cm. Hierbij een aquarel met schepen op woeste zee met halve vuurtoren. Ingelijst afmeting beeld 31x22,5 cm.-
€ 120 - € 200
kavel: 2005
B de Jong
-Olieverf op doek. Don Quichotte te paard met zijn knecht Sancho Panza. Signatuur r.o. B. de Jong. Ca. 1840. Afmeting 103x70 cm.-
€ 100 - € 200
kavel: 2006
Elsie Denise Millon
-2 gezeefdrukte ansichtkaarten. La Chasse en Le jardinage. Beide op de voorzijde gesigneerd. Afmeting 14 x 9,1 cm.-
€ 70 - € 120
kavel: 2007
Ijsgezicht
-Olieverf op doek. Romantisch tafereel van mensen spelend op het ijs. Met molen in landschap. Niet gesigneerd. Hollands 19e eeuw. Afmeting 35x46 cm. Ingelijst.-
€ 300 - € 500
kavel: 2008
Winterlandschap
-Olieverf op paneel, voorstelling van schaatsende mensen met molens op de achtergrond. Gemonogrameerd A.S. Ingelijst, afmeting30x20 cm. -

verkocht € 200.00
kavel: 2009
Tekening 18e eeuw
-Papier, fraaie 18e eeuwse tekening van oude man bij huis aan de vaart. Niet gesigneerd. Ingelijst, afmeting 22x27,5 cm.-
€ 70 - € 120
kavel: 2010
Willy Sluiter
-Senefelder kalender blad 1914, de maand juni. Afbeelding van zwaaiende dame bij het water. Litho, Afmeting 27x41,5 cm. Hierbij een reprint van Willy Sluiter-
€ 60 - € 100