Toegepaste kunst 2100-2172

veiling / 7 mei 2014
[2100 - 2110] [2111 - 2120] [2121 - 2131] [2133 - 2142] [2143 - 2152] [2153 - 2162] [2163 - 2172]
kavel: 2100
Julius Paul Schmidt-Felling (1835 - 1920)
-Brons, meisje met tas en een kan in de hand. Achterzijde voluit gesigneerd. Op marmeren basement. Hoogte 17,5 cm.-

verkocht € 130.00
kavel: 2101
Hildo Krop (1884-1970)
-Aardewerken metseltegel met reliëfdecor van schip. Groen en blauw geglazuurd. Achterzijde gemerkt met de letter D. Afmeting 12,3x12,3 cm.-

verkocht € 100.00
kavel: 2102
Hildo Krop (1884-1970)
-Aardewerken metseltegel met reliëfdecor van zaaier. Groen en blauw geglazuurd. Achterzijde gemerkt met de letter E. Afmeting 12,3x12,3 cm.-

verkocht € 120.00
kavel: 2103
Johan Broekema (1943- 2010)
-Porselein, dekselpotje met sang de boeuf glazuur. Onderzijde gemerkt, circa 1980. Hoogte 16,5 cm.-
€ 70 - € 120
kavel: 2104
A.D. Copier (1901-1991)
-Amberkleurige glazen vaas met tincraquelé uit Sonoor collectie. Uitvoering Leerrdam glasfabriek circa 1935. Hoogte 21,8 cm.-

verkocht € 80.00
kavel: 2105
Lötz Witwe
-Groen glazen schaaltje met messing scharnierend deksel bekroond met edelweissblad. Uitvoering Klostermühle Bohemen. Hoogte 8,5 cm.-

verkocht € 50.00
kavel: 2106
Charlotte van Pallandt (1898-1997)
-Brons met donkere patina, kop van Fred Carasso. Gesigneerd met monogram aan de achterzijde. Op natuurstenen basement. Hoogte 16.5 cm. (zonder basement).-
€ 1200 - € 2000
kavel: 2108
Plateelbakkerij Zuid Holland
-Keramiek, vaas met 2 oren. Geabstraheerd decor van vruchten. Onderzijde gemerkt met decornaam Pomona, modelnummer 4281. Circa 1920. Hoogte 36,5 cm. -
€ 170 - € 300
kavel: 2109
Floris Meydam (1919-2011)
-Glas, vrijgeblazen unica vaas met blauwe en oranje kern. Onderzijde gesigneerd Leerdam unica F Meydam MA 289. Uitvoering Leerdam glasfabriek 1957. Hoogte 13 cm.-
€ 240 - € 400
kavel: 2110
Vaas
-Keramiek, zwart/grijs decor. Ontwerp Rolf Sinnemark, uitvoering Rörstrand Sweden. Circa 1980, hoogte 23 cm.-
€ 50 - € 80