Antiek algemeen 2700-2742

veiling / 7 mei 2014
[2700 - 2710] [2711 - 2720] [2721 - 2731] [2733 - 2742]
kavel: 2700
Porceleyne fles
-Aardewerk,herdenkingsbord 1924 Overwint het kwade. Hierbij 1925 Houd goeden moed, De storm breekt los 1914, Blijft waakzaam 1916 en In afwachting 1919. Diameter 18,5 en 22,5 cm.-
€ 70 - € 120
kavel: 2701
Waaier Duvelleroy
-Ivoor, parelmoer en papier. Opengewerkt ivoor decor van figuren die weer verguld zijn en van achteren met parelmoer afgezet. Daarboven een klassieke schildering met figuren en putti's. Lengte uitgevouwen 51 cm. In originele doos die binnen in gesigneerd is.-

verkocht € 250.00
kavel: 2702
Jeneverglas
-Stam meervoudige luchtspiraal, met tulpvormige kelk en omgeslagen voet. Hoogte 17 cm, 18e eeuw. Hierbij een ander 18e eeuws glas, 2 groene 19e eeuwse glazen en 3 Draadglas stukken.-

verkocht € 70.00
kavel: 2704
Reisicoon
-Houten kastmodel met 2 openslaande deurtjes. Polychrome schildering "Maria word in de hemel gekroond". Op de deurtjes Saint Emidio en Saint Pedro. Zuid Europees 19e eeuw. Afmetingen 33,5x45x9 cm (In gesloten toestand).-
€ 650 - € 1200
kavel: 2705
Heilig beeld
-Ivoor, Maria met het kindje Jezus op haar arm. Staand op zwart houten basement. Europees 18e/19e eeuw. Hoogte 21 cm.-
€ 200 - € 350
kavel: 2706
Cakedoos
-Keramiek, blauw transferdecor Butterfly. Uitvoering Societe Ceramique. Circa 1930. Lengte 28,5 cm.-

verkocht € 60.00
kavel: 2707
Ushabti
-Fayence, met groen blauwige glazuur. met ingesneden kolom van hiŽrogliefen op de voorkant. Late Periode 664 - 323 B.C. Hoogte 4,8 cm.-

verkocht € 80.00
kavel: 2708
Tazza
-Gepatineerd brons met vergulde accenten. Ronde trompetvormige voet uitlopend in een ronde schaal met 2 hoog staande oren. Met losse binnenbak. Europees 19e eeuw. Hoogte 20 cm.-
€ 70 - € 120
kavel: 2709
Icoon
-Hout, polychrome schildering. De ten hemelopneming van Maria. Liggende Maria omringd door apostelen. Afmeting 26,5x 35,7 cm.-
€ 150 - € 250
kavel: 2710
Icoon
-Messing, gekruisigde christus met daarom heen vele religieuze voorstellingen. Oost Europa 20e eeuw. Hoogte 39 cm. -
€ 100 - € 180