Aankomende Veiling - open voor biedingen -

veiling / 7 mei 2014 / Antiek algemeen 2700-2742
[2700] [2701] [2702] [2704]
kavel: 2701 verkocht € 250.00

Waaier Duvelleroy

Ivoor, parelmoer en papier. Opengewerkt ivoor decor van figuren die weer verguld zijn en van achteren met parelmoer afgezet. Daarboven een klassieke schildering met figuren en putti's. Lengte uitgevouwen 51 cm. In originele doos die binnen in gesigneerd is.
Mist aan de achterzijde op meerdere plaatsen parelmoer en kleine beschadigingen aan het ivoor.
  Highslide JS   Highslide JS   Highslide JS