Curiosa 2400-2454

veiling / 7 mei 2014
[2400 - 2410] [2411 - 2420] [2421 - 2431] [2432 - 2441] [2442 - 2451] [2452 - 2454]
kavel: 2400
Tondeldoosje
-Brons, in de vorm van de kop van een buldog. Koud-geschilderd, met scharnierend deksel. Wenen circa 1900. Lengte 5,5, cm. -

verkocht € 110.00
kavel: 2401
Eendenkan
-Keramiek, met polychrome decoratie. In de vorm van een staande eend met een rietsigaar als handvat. Hoogte 33 cm. Hierbij een zelfde exemplaar.-

verkocht € 60.00
kavel: 2402
Klok
-Aardewerken bord als cijferplaat van de klok. Uitvoering vermoedelijk Societe Ceramique Maastricht. Met opwindsleutel. Diameter 22 cm.-
€ 40 - € 70
kavel: 2403
Tondeldoosje
-Brons, in de vorm van een hondenkop. Met scharnierend deksel. Circa 1900. Lengte 5,5 cm.-
€ 80 - € 140
kavel: 2404
Kinder platenspeler
-Geemailleerd beige kleurige, Nirona platenspeler klein model in werkende toestand. Hoogte 24 cm.-

verkocht € 120.00
kavel: 2405
Sigarenknipper
-Verzilverd metaal, in de vorm van een paardenhoofd. Begin 20e eeuw. Lengte 14,3 cm.-
€ 80 - € 140
kavel: 2406
Sculptuur
-Porselein, vormstuk van 2 spelende luipaarden. Voorzijde in reliŽf gesigneerd Etha Rahler. Lengte 39 cm.-

verkocht € 75.00
kavel: 2408
Tondeldoosje
-Brons, in de vorm van hoef van een hert. Met scharnierend deksel, koud geschilderd. Wenen circa 1900. Lengte 5,5 cm (inclusief ophang haakje)-

verkocht € 80.00
kavel: 2409
Vaas
-Keramiek met zilver, afbeelding van dame voor een spiegel. Uitvoering Gustavberg Sweden, serie Grazia, modelnummer 215 en schildersmonogram DA. Hoogte 19,5 cm. Hierbij een Royal Copenhagen vaas en een bordje van Studio Job uitvoering Makkum Tichelaar.-

verkocht € 180.00
kavel: 2410
Tegel
-Keramiek, cloisonnť tegel met afbeelding van de sociŽteit Mutua Fides in Groningen. Uitvoering Porceleyne Fles Delft.-

verkocht € 40.00