Aziatica 3000-3238

veiling / 7 mei 2014
[95 - 3010] [3011 - 3021] [3022 - 3032] [3033 - 3042] [3043 - 3053] [3054 - 3064] [3065 - 3075] [3076 - 3085] [3086 - 3097] [3098 - 3107] [3109 - 3121] [3122 - 3131] [3132 - 3142] [3144 - 3153] [3154 - 3165] [3166 - 3176] [3178 - 3187] [3188 - 3197] [3198 - 3207] [3208 - 3217] [3219 - 3229] [3230 - 3238]
kavel: 95
(Antiek) Spiegel
-Noten houten lijst met ovale spiegel-
€ 20 - € 30
kavel: 3002
Theepotje
-Terracotta, Yixing theepotje met Famille Rose decor van vogel met bloemen. Onderzijde gemerkt met karakters. Hoogte 12 cm.-

verkocht € 120.00
kavel: 3003
Penselenbeker
-Ivoor, hoog reliŽf uitgestoken voorstelling van olifant in gevecht met 2 tijgers. Aan de achterzijde leeuw in gevecht met 2 tijgers. Onderzijde gemerkt met bloem. Japan 19e eeuw. Hoogte 13 cm.-

verkocht € 240.00
kavel: 3004
Gordelhaak
-Groene jade, met uitgestoken decor van een drakenkop. Lengte 9 cm.-

verkocht € 120.00
kavel: 3005
Slagtand
-Ivoor, opengewerkte tand met aan weerszijden 9 Aziatische figuren met attribuut in de hand. China begin 20e eeuw. Lengte 88 cm.-
€ 1000 - € 1800
kavel: 3006
Hangers
-Donkergroene jade, 12 hangers met afbeeldingen van dierenriem tekens. Hoogte 4 cm.-

verkocht € 120.00
kavel: 3007
Okimono
-Ivoor, uitgestoken voorstelling van 2 openstaande schelpen met allerlei figuren op en in de schelp. Japan 19e eeuw. Lengte 21,5 cm.-
€ 400 - € 700
kavel: 3008
Guanyin
-Porselein, monochrome blanc de chine glazuur. Voorstellende een beeld van de godin Guanyin. Achterzijde gemerkt met zegelmerk. China Eind 19e eeuw. Hoogte -

verkocht € 280.00
kavel: 3009
Netsuke
-Ivoor, grazend paard met bepakking op zijn rug. Resten van polychromie aanwezig. Achterzijde gesigneerd. Japan 19e eeuw. Hoogte 4,5 cm.-

verkocht € 160.00
kavel: 3010
Okimono
-Ivoor, jongen met kip in de hand kijkend naar een kamerscherm met een haan. Onderzijde gesigneerd. Japan 19e eeuw. Hoogte 5,5 cm. -
€ 200 - € 350