Zilver 3600-3614

veiling / 7 mei 2014
[3600 - 3611] [3612 - 3614]
kavel: 3600
Strooier
-Klein model Engels zilveren strooier staand op 3 leeuwenpootjes 1e gehalte 925/1000. Hierbij 2 delig tafelstel met blauw glazen binnenbakjes en lepeltjes en 2 pillendoosjes.-

verkocht € 45.00
kavel: 3601
Bestek
-Zilver 2e gehalte 835/1000, 11 theelepeltjes Biedemeijer met getordeerde steel, hierbij dito suikerschep. Boterschuivertje, suikertang en suikerschep met getordeerde steel. En 16 andere lepeltjes. Totaalgewicht 270 gram.-

verkocht € 70.00
kavel: 3602
Beursje
-Zilveren beugel met maliŽn tasje. Hierbij een ander tasje, 2 vorkjes, theezeefje met lekbakje, pijproostertje, en botje afgezet met zilver. -

verkocht € 100.00
kavel: 3603
Bijbeltje
-19e eeuw met zilveren slot. Hierbij een andere bijbel, parfumflesje, borstel, theezeefje met lekbakje, lepeldoosje met plaquette en 5 theelepels. Allen 2e gehalte 835/1000. -

verkocht € 110.00
kavel: 3604
Miniatuur zilver
-Poppen bestek. Courvert waarvan de lepel met rattenstaart verbinding. Zilver 18e eeuw. Met latere gehaltemerken "Z" voor werken aangeboden in voltooide staat. Lengte 3,2 cm. - hierbij een andere 18e eeuwse miniatuur lepel. Lengte 5 cm.-

verkocht € 150.00
kavel: 3606
Tabaksdoos
-Zilver 2e gehalte 835/1000. Fraai gegraveerde deksel. Meesterkeur C. Monteban Schoonhoven, jaarletter 1847. Afmeting 13,3x7,5x2,4 cm. -

verkocht € 130.00
kavel: 3607
Mergboor
-Zilver,. stadskeur Amsterdam 18e eeuw. Meesterkeur AB. Lengte 21,5 cm.-

verkocht € 130.00
kavel: 3608
Miniatuur 18e eeuw
-Wastobbe, meesterkeur Johannes Arnoldus van Geffen Amsterdam, jaarletter 1784. Hoogte 3 cm.-

verkocht € 500.00
kavel: 3610
Miniatuur
-Engelenwagen, allegorische voorstelling van 2 engelen in schelp vormige wagen met 2 paarden. Gemerkt met zwaardje en meesterkeur CB. Lengte 16 cm.-
€ 100 - € 170
kavel: 3611
Peper en zout stel
-Eivormig, met enkel strooigat op de deksel. Uitvoering van Kempen, jaarletter 1948. Hoogte 4,4 cm.-

verkocht € 50.00
[3600 - 3611] [3612 - 3614]