Design 2251-2258

veiling / 7 mei 2014
kavel: 2251
Marco Bellini (1935-heden)
-Radio Alpha 2 RK 501. Uitvoering Siemens 1968. Ontwerp Dario and Mario Bellini 12x12x14 cm. -

verkocht € 110.00
kavel: 2252
Carlo Moretti (1934-heden)
-Glas, dikwandige geblazen vaas met ingesloten netwerk van goudvlokken. Onderzijde gesigneerd Carlo Moretti pour eau de Murano 324/1000. Op de zijkant van de vaas tevens gesigneerd Carlo Moretti Murano. Hoogte 19 cm.-
€ 70 - € 120
kavel: 2253
Floris Meydam (1919-2011)
-Glas, zogenaamde venstervaas serica. Oplage 250 stuks dit is nummer 74. Uitvoering Leerdam glasfabriek 1976. Hoogte 50 cm.-

verkocht € 80.00
kavel: 2254
Brillen
-Vergulde Must de Cartier monturen. Dames en heren model beide in originele doos. -
€ 40 - € 70
kavel: 2258
Memphis
-This item contains no English description. See the Dutch description: -
€ 140 - € 200