Etnografica 2350-2372

veiling / 7 mei 2014
[2350 - 2359] [2360 - 2369] [2370 - 2372]
kavel: 2350
Bamboestokken
-Noord Sumatra, ca. 1880. Twee bamboestokken met Batak inscripties en versieringen. Lengte ca. 113 cm. elk. -

verkocht € 100.00
kavel: 2351
Brons
-Nigeria, 20ste eeuw. Beeldgroep van twee mannen die het bordspel Mankala spelen. Hoogte 11 cm. -
€ 50 - € 90
kavel: 2352
Pijp
-Nigeria, begin 20ste eeuw. Pijp met 10 bronzen antilopenkoppen. Bedekt met slangenhuid. -
€ 100 - € 200
kavel: 2353
Yoruba Twins
-Nigeria. Hout uitgestoken figuren. Hoogte 27,5 cm. -
€ 50 - € 100
kavel: 2354
Masker
-Nigeria, houten masker. Kop met polychromatie en raffia. Lengte 68 cm. Binnenzijde label 1976.-

verkocht € 100.00
kavel: 2355
Masker
-Nigeria, houten masker. Met polychromatie. Lengte 39,5 cm. -

verkocht € 100.00
kavel: 2356
Masker
-Mali, 20ste eeuw. Houten masker. Lengte 51 cm.-
€ 100 - € 200
kavel: 2357
Masker
-Kameroen. Masker in vorm van antilope. eerste helft 20ste eeuw. Lengte 65 cm.-
€ 100 - € 200
kavel: 2358
Armbanden
-Afrika. Een niet-afgesloten bronzen armband. Lengte 9,5 cm. en twee afgesloten armbanden, waarvan 1 brons, diameter 8,5 cm. en 1 verzilverd metaal, diameter 8 cm. -
€ 60 - € 90
kavel: 2359
Muziekinstrument
-Afrika, 20ste eeuw. Slaginstrument in de vorm van een staand figuur, voorzijde lijf met leer gezet, aan weerszijden 3 gaten waarin houten pennen met daaraan touwtjes. Hoogte 39 cm.-

verkocht € 120.00