Japan 400-549

veiling / 30 november 2015
[400 - 409] [410 - 419] [420 - 429] [430 - 440] [441 - 452] [453 - 464] [465 - 474] [475 - 486]
kavel: 400
Ando cloissone vaas
-Verzilverd metaal met smaragd groene cloisonne in Musen Jippo techniek (zonder draden). Met florale decoratie. Showa periode. Hoogte 30,5 cm.-
€ 200 - € 350
kavel: 401
Theecaddy
-Aardewerken Kyoto ware teacaddy met bruine glazuur en donkere effecten aan de hals en de onderrand, met benen deksel. In originele Shifuku, 2e helft 20e eeuw. Onderrand gesigneerd. Hoogte 8,6 cm.-
€ 60 - € 100
kavel: 402
Theecaddy
-Aardewerken Kyoto ware teacaddy met zwart-bruine glazuur, met ivoren deksel. In originele Shifuku, 2e helft 20e eeuw. Onderzijde gesigneerd. Hoogte 5,5 cm.-
€ 60 - € 100
kavel: 403
Theecaddy
-Aardewerken Kyoto ware teacaddy met groene glazuur, met benen deksel. In originele Shifuku, 2e helft 20e eeuw. Aan de onderrand gesigneerd. Hoogte7,5 cm.-
€ 60 - € 100
kavel: 404
Theecaddy
-Aardewerken Kyoto ware teacaddy met bruine Tenmoku glazuur en lichet gele vlam aan de hals, met benen deksel. In originele Shifuku, 2e helft 20e eeuw. Onderrand gesigneerd. Hoogte7,5 cm.-
€ 60 - € 100
kavel: 405
Netsuke
-Ivoor, zittend vosje met het hoofd omhoog gestoken. Onderzijde gesigneerd. Japan 19e eeuw. Hoogte 3,5 cm.-
€ 90 - € 150
kavel: 406
Okimono
-Ivoor, zittende Japanse vrouw met een snaarinstrument. 19e eeuw. Hoogte 7 cm.-
€ 100 - € 140
kavel: 407
Tukkori fles
-Porselein, vierkante fles. Op alle zijden florale decoraties in onderglazuur rood en blauw. Japan eind 18e eeuw. Hoogte 22,5 cm.-
€ 180 - € 300
kavel: 408
Penseelbeker
-Penseelbeker, Japan, circa 1800. Blauw decor van een karper bij een waterval. Hoogte 10,5 cm.-
€ 50 - € 70
kavel: 409
Netsuke
-Gezicht van een man met hoed en sik. Japan 20e eeuw. Hoogte 3,1 cm. Hierbij een kleinere netsuke Hoogte 2,1 cm-
€ 60 - € 100