China & Zuid-oost AziŽ 1-399

veiling / 30 november 2015
[1 - 10] [11 - 20] [21 - 30] [31 - 41] [42 - 51] [52 - 61] [62 - 72] [73 - 83] [84 - 95] [96 - 105] [106 - 115] [117 - 129] [130 - 139] [140 - 152] [153 - 165] [166 - 176]
kavel: 1
Jade Bi schijf
-Lichtgroene jade. Met een opengewerkte voorstelling van archaÔsche tekens. Centraal een zegelmerk. Diameter 28,3 cm.-
€ 80 - € 140
kavel: 2
Jade stempels
-Uitgestoken decor van dragon and the pearl. Op onderzijde Chinees zegelmerk. Afmeting 5 x 5 x 1,7 cm. Hierbij een bruin jade stempel afmeting 4,5 x 4,6 x 3 cm.-
€ 80 - € 140
kavel: 3
Yixing trekpotje
-Terracotta, trekpotje met Famille Rose decor van vogel met bloemen. Onderzijde gemerkt met karakters. Hoogte 11 cm. Hierbij een kleiner versie. Hoogte 7 cm. China 20e eeuw-

verkocht € 70.00
kavel: 4
Mother of pearl / Parelmoerschelp
-Parelmoer schelp op vrij uitgestoken houten voetstuk. Deels met vergulde bloemen. Hoogte 31 cm.-
€ 90 - € 150
kavel: 5
Ivoren lakstempel
-Vrij uitgestoken lakstempel met Kantonese decoraties. Eind 19e eeuw. Hoogte 7,2 cm.-
€ 80 - € 140
kavel: 6
Yixing theepot
-Terracotta Yixing theepot. Meerkleurige decoratie. Aan metalen en bamboe handvat. Onderzijde gemerkt met zegelmerk. China, begin 20ste eeuw. Hoogte 13 cm.-

verkocht € 150.00
kavel: 7
Famille Noir vaas
-Porselein, met florale decoraties in groen, rood, geel en blauw. Op de achterzijde 2 vlindertjes. Op houten voetstuk. Onderzijde gemerkt met 6 karakter Kangxi merk. China 19e eeuw. Hoogte minus voetstuk 16,3 cm.-

verkocht € 150.00
kavel: 8
Ivoren vouwbeen
-Uitgestoken Kantonese decoraties op het heft van figuren en tempels. Blad met floraal uitgestoken decor. China 19e eeuw. Lengte 20,4 cm.-
€ 80 - € 120
kavel: 9
Okimono
-Ivoor, buste van een Chinese persoon.Hierbij een andere ivoren buste. China begin 20e eeuw. Hoogte 5 en 5,3 cm.-
€ 80 - € 120
kavel: 10
Ivoren parfumflesje
-In de vorm van een cicade. China eind 19e eeuw. Lengte 6 cm.-
€ 70 - € 120