Aankomende Veiling - open voor biedingen -

veiling / Veiling 4 Aziatica Antiek en curiosa / China & Zuid-oost AziŽ 1-399
[4] [5] [6] [7] [8]
kavel: 6 verkocht € 150.00

Yixing theepot

Terracotta Yixing theepot. Meerkleurige decoratie. Aan metalen en bamboe handvat. Onderzijde gemerkt met zegelmerk. China, begin 20ste eeuw. Hoogte 13 cm.
  Highslide JS   Highslide JS   Highslide JS   Highslide JS   Highslide JS   Highslide JS