Aankomende Veiling - open voor biedingen -

veiling / Veiling 4 Aziatica Antiek en curiosa / China & Zuid-oost AziŽ 1-399
[2] [3] [4] [5] [6]
kavel: 4 € 90 - € 150

Mother of pearl / Parelmoerschelp

Parelmoer schelp op vrij uitgestoken houten voetstuk. Deels met vergulde bloemen. Hoogte 31 cm.
Minimaal chipje aan bovenzijde schelp.
  Highslide JS   Highslide JS   Highslide JS   Highslide JS   Highslide JS   Highslide JS   Highslide JS