Aankomende Veiling - open voor biedingen -

veiling / Veiling 4 Aziatica Antiek en curiosa / China & Zuid-oost AziŽ 1-399
[3] [4] [5] [6] [7]
kavel: 5 € 80 - € 140

Ivoren lakstempel

Vrij uitgestoken lakstempel met Kantonese decoraties. Eind 19e eeuw. Hoogte 7,2 cm.
  Highslide JS   Highslide JS   Highslide JS   Highslide JS