veiling / Veiling 4 Aziatica Antiek en curiosa / China & Zuid-oost AziŽ 1-399
[5] [6] [7] [8] [9]
kavel: 7 verkocht € 150.00

Famille Noir vaas

Porselein, met florale decoraties in groen, rood, geel en blauw. Op de achterzijde 2 vlindertjes. Op houten voetstuk. Onderzijde gemerkt met 6 karakter Kangxi merk. China 19e eeuw. Hoogte minus voetstuk 16,3 cm.
(Totaal 2)
  Highslide JS   Highslide JS   Highslide JS   Highslide JS   Highslide JS   Highslide JS   Highslide JS   Highslide JS