veiling / Veiling 4 Aziatica Antiek en curiosa / China & Zuid-oost AziŽ 1-399
[6] [7] [8] [9] [10]
kavel: 8 € 80 - € 120

Ivoren vouwbeen

Uitgestoken Kantonese decoraties op het heft van figuren en tempels. Blad met floraal uitgestoken decor. China 19e eeuw. Lengte 20,4 cm.
  Highslide JS   Highslide JS   Highslide JS   Highslide JS   Highslide JS