Nederlands Indie 700-799

veiling / 30 november 2015
[700 - 710] [711 - 721] [722 - 722]
kavel: 700
Zilveren Dubbelbeker
-Florale decoratie. Batavia circa 1900. Hoogte 9,5 cm.-
€ 60 - € 100
kavel: 701
Zilveren Sihiri doosje
-Achtkantig doosje met fraaie florale gravering. Scharnierend deksel. Lengte 10,3 cm. 18e/19e eeuw.-
€ 80 - € 140
kavel: 702
Zilveren Djokja kom
-Gelobte vorm met florale motieven en maskers in cartouche. Circa 1900. Diameter 20,5 cm. Gewicht 336 gram.-

verkocht € 100.00
kavel: 703
Zilveren sprinkler Batavia
-Staande Ibis op rond voetstuk. In zijn bek houd hij een draaibare sprinkler vast. Batavia begin 20e eeuw. Hoogte 31 cm.-

verkocht € 250.00
kavel: 704
Zilveren dekseldoosje
-Gedreven floraal decor. Java circa 1900. Hoogte 6,5 cm.-

verkocht € 50.00
kavel: 706
Zilveren Djokja rijstkommen
-Met symmetrisch floraal decor. Dia 13,5 cm, circa 1920.-

verkocht € 180.00
kavel: 707
Balinese sculptuur
-Hout, vrij uitgestoken beeld van een vrouw die haar kind borstvoeding geeft met ander kindje aan haar zijde. Onderzijde voluit gemerkt "I Wayan Wirastya, Adress Br Celuk, Buruan Blahbatuh, Gianyar, Bali"Circa 1920. Hoogte 26 cm.-

verkocht € 150.00
kavel: 708
Bidschel
-Brons, met draai mechaniek. In de vorm van een een lotus bloem. Begin 20e eeuw. Hoogte 13,5 cm.-
€ 80 - € 140
kavel: 709
Messing dekselpot
-Gedreven floraal decor. Met schroefdeksel. Onderzijde gemerkt. Circa 1920. Hoogte 24 cm.-
€ 60 - € 100
kavel: 710
Djokja schaal
-Ovale schaal met geschulpte rand staande op 4 bolpootjes. Binnenzijde met gehamerde Djokja motieven. Lengte 35 cm.-
€ 80 - € 140