Zilver 1300-1400

veiling / 30 november 2015
[1300 - 1311] [1312 - 1321] [1322 - 1331] [1332 - 1341] [1342 - 1351] [1352 - 1361] [1362 - 1371] [1372 - 1375]
kavel: 1300
Kinderbestek
-1e gehalte 925/1000. Bestaande uit vork, lepel en schuivertje met decoratie van een jongen op ezel. Ontwerp Grann & Laglye, Copenhagen 1947. Achterzijde gemerkt met 3 keuren.-
€ 60 - € 100
kavel: 1301
Steltman Den Haag - Schaal
-2e gehalte zilver 830/1000. Gelobte schaal. Onderzijde gemerkt Steltman. Diameter 17,6 cm. Gewicht 174 gram.-

verkocht € 40.00
kavel: 1302
Zoutvat London 1765
-Zilver 1e gehalte 925/1000. Godron rand, gegraveerd met o.a. exotische vogels en palmbomen; op 3 hoefvormige pootjes, jaarletter K(=1765). Meesterteken onduidelijk. Kom heeft slijtage. Diameter 10,4 cm. Gewicht 155 gram.-
€ 100 - € 180
kavel: 1303
Roomkannetje London 1791
-Zilver, 1e gehalte 925/1000. Vierkante voet, drijfwerk met bloem. Bladmotieven en rocailles. Jaarletter Q(=1791). Meesterteken George Smith. Hoogte 13 cm. Gewicht 100 gram.-
€ 120 - € 200
kavel: 1304
18e/19e eeuwse Kurkentrekker Appingedam
-Hollandse kurkentrekker met een fraai parelmoer heft. De kurkentrekker is slechts gemerkt met meesterkeur van Johan Ignatius Roosen, Appingedam. Eind 18e begin, 19e eeuw. Lengte 7,1 cm.-

verkocht € 300.00
kavel: 1305
Van Kempen en Begeer - Biedermeijer theeservies
-2e gehalte 835/1000. Biedermeijer stijl servies. Bestaande uit theepot, roomstel en dienblad. Uitvoering van Kempen en Begeer, circa 1960. Brutogewicht 1305 gram.-

verkocht € 350.00
kavel: 1306
Twee Flessenbakken London 1989
-Zilver, 1e gehalte 925/1000. Rond model. Met ajour gladde wand en houten bodem. Jaarletter P(=1989). Bruto gewicht 144 gram. Diameter 9,3 cm.-
€ 80 - € 140
kavel: 1308
Puntovale flessenbak London 1797
-Zilver, 1e gehalte 925/1000. Hubertus gravering op lange zijden, op 4 pootjes met mahoniehouten basis. Jaarletter B(=1797). Lengte 16 cm. Bruto gewicht 190 gram.-
€ 100 - € 180
kavel: 1310
Theebus Sheffield 1897
-Zilver, 1e gehalte 925/1000. Rechthoekig model bewerkt met o.a. herderstaferelen. Dekselknop in de vorm van een leeuw. 19e eeuwse pseudo zilverkeuren. Importkeur 1897. Hoogte 14,5 cm. Gewicht 180 cm.-
€ 180 - € 300
kavel: 1311
Divers zilver
-2e gehalte 835/1000. 2 vorken met parelrand, 4 vorken en 1 lepel met Haags lofje. Hierbij 18 andere lepeltjes e.d. Totaalgewicht 625 gram-

verkocht € 150.00