Toegepaste kunst en Design 900-1200

veiling / 30 november 2015
[900 - 909] [910 - 919] [920 - 933] [934 - 943] [944 - 953] [954 - 964] [965 - 988] [989 - 1002] [1003 - 1013] [1014 - 1023] [1024 - 1033] [1034 - 1042]
kavel: 900
Stromberg Zweden
-Aqua-blauwe glazen vaas met zilveren handgrepen in de vorm van druiventrossen. Ontwerp van de vaas Edvard Stromberg, zilver Olaf Gunnar Hjertzell. Onderzijde vaas gesineerd, en zilver gemerkt: 925 Sterling. Hiebij een dito schaal. Hoogte vaas 7,5 cm, lengte schaal 21 cm.-
€ 80 - € 140
kavel: 901
Olaf Gunnar Hjertzell
-Zilveren kandelaar, gedecoreerd met druiventrossen opengewerkte voet Gemerkt: 925S, Meesterkeur OGH, importeurs keur en Z1. Diameter 11 cm.-
€ 70 - € 120
kavel: 902
Hans Hansen - Zilveren armband
-Bestaande uit 5 geschakelde ringen met schroefslotje. Gemerkt HH Denmark 925S. Lengte 22 cm.-

verkocht € 200.00
kavel: 903
Wiener Werkstätte - Keramische kom
-Met uitlopende hals. Decoratie in crème-roze en zwarte glazuur op terracotta ondergrond. Onderzijde ingestempeld merk: WW made in Austria en 363 (doorgestreept) en opgeschilderd 336/3. Hoogte 6,7 - diameter 12,6 cm.-

verkocht € 220.00
kavel: 904
Wiener Werkstätte - Keramische sculptuur
-Van een dame met hoed in een bloemenjurk. Ontwerp Johanna Meier-Michel. Uitvoering Wiener Kunstkeramische Werkstätte, 1912-14. Onderzijde gestempeld merk en ingedrukt nr 1136. Op de voet Voluit gemerkt Johanna Meier-Michel. Hoogte 22,5 cm. -
€ 70 - € 120
kavel: 905
Augarten Wenen
-Porselein, beeldje van dame met bladmuziek. Hierbij een dame met en fluit en 1 met een luit. Onderzijde met blauw merk en ingestempelde nr's. Hoogte 14,5 cm.-

verkocht € 40.00
kavel: 906
Zilveren collier
-1e gehalte 925/1000, vrij vormgegeven aan geschakelde ketting. Ontwerp O.P. Orlandini. Op de schakel voluit gemerkt en een aantal andere keuren. Lengte 39,5 cm.-
€ 70 - € 120
kavel: 907
W.J. Rozendaal
-Helderglazen likeurkarafje met facetgeslepen groenglazen stop van servies Omar. Hoogte 17,5 cm. Hierbij een schenkkan van Rozendaal. Hoogte 18,5 cm. Uitvoering Kristalunie Maastricht. En een vaas van Gerard Thomassen uit de Industriële serie van Leerdam. Hoogte 24 cm.-

verkocht € 100.00
kavel: 908
Walter Bosse - Boekensteunen
-Keramiek, gecraqueleerde crème olifanten op zwarte voetstukken. Uitvoering Gmundner Keramik Fabriek. Ontwerp Walter Bosse, circa 1930. Onderzijde ingekrast nummer 1216. Hoogte 12 cm.-
€ 80 - € 120
kavel: 909
Walter Bosse - Hoornspeler
-Keramiek, vormstuk van zittende jongen met hoorn in zijn handen. Veelkleurige glazuur. Uitvoering onbekend. Onderzijde met nr's en tekst SIHL. Hoogte 17 cm.-
€ 100 - € 180