Antiek & Curiosa 1450-1599

veiling / 30 november 2015
[1451 - 1462] [1464 - 1479] [1480 - 1489] [1490 - 1499] [1500 - 1511] [1512 - 1521] [1522 - 1532] [1533 - 1542] [1543 - 1554] [1555 - 1564] [1565 - 1668]
kavel: 1451
Benen schaakspel
-Been, gedraaid en gestoken benen schaakspel met witte en zwarte stukken. 19e eeuw.-

verkocht € 120.00
kavel: 1452
Schaakspel
-Hout, handgesneden stukken met opklapbaar fijnhouten bord. Hongarije circa 1950. Afmeting bord 40 x40 cm. -

verkocht € 75.00
kavel: 1453
Anatomische schedel
-Echte mensenschedel met opengewerkte details, zoals opengewerkte kaaklijn, spieraanhechtingen. Diverse klepjes met scharnieren. Begin 20e eeuw. Hoogte 15,5 cm.-
€ 450 - € 700
kavel: 1454
Bestek Christofle
-Verzilverd, bestaande uit 9 grote lepels, 9 kleine lepels , 9 grote vorken, 9 kleine vorken, 9 dessert lepels, 6 vis couverts, groentelepel, juslepel en vleesvork. Uitvoering Christofle Frankrijk. Hierbij 9 messen WMF.-
€ 90 - € 150
kavel: 1455
Snuifdoosje schildpad
-Schildpad met parelmoeren bovenzijde. Onderrand met zilver afgezet. Het parelmoer gedecoreerd met florale ornamenten en cartouche in het midden. 18e eeuw. Lengte 7 cm.-
€ 80 - € 140
kavel: 1456
Tulpenvazen 19e eeuw
-Majolica, met polychrome decoratie van man met gitaar in landschap en galante dame bij boom. Onderzijde met plus merk en nr's . Frankrijk eind 19e eeuw. Hoogte 23,5 cm.-
€ 100 - € 180
kavel: 1457
Plaquette 17e eeuw
-Brons, Jezus met kruis. Met onleesbare inscriptie, west Europees circa 1650. Hoogte 11,5 cm. -
€ 70 - € 120
kavel: 1458
Delfts wiegje 18e eeuw
-Aardewerk, polychroom Delftse wiegje. Zittend kindje in groene kleding, met handen op de beugels van de wieg. Staand op 2 blauwe voetstukken. Delft circa 1750. Hoogte 10,5 cm. -

verkocht € 120.00
kavel: 1460
Delftse schotel Cornelis van der Kloot 17e eeuw
-Aardewerk, blauw florale decoratie in cartouches. Gemerkt de Dissel en monogram C.K. Cornelis van der Kloot (1694-1697). Diameter 32 cm.-

verkocht € 100.00
kavel: 1462
Klarinet
-Hout, 5 star sml (Strasser, Marigaux en Lemaire) Paris. In originele koffer. Lengte klarinet Lengte 66,5 cm.-

verkocht € 40.00